Baby EXPO
03.04.2018 --- 06.04.2018
Міжнародний форум товарів для дітей
АВТОКРІСЛА

Продаж імпортних автокрісел і колясок

Про компанiю

ТОВ «Автокрісла» — офіційний імпортер брендів RECARO, BRITAX, Britax Römer, HAUCK, I’COO та ROLLY TOYS в Україні. Головна спеціалізація компанії — дитячі автокрісла, коляски й аксесуари до них.

Німецька компанія RECARO, світовий лідер із виробництва автокрісел, є еталоном якості та безпеки в автомобільному світі. Автогонщики, водії, які ...проводять багато часу за кермом, любителі тюнінгу, а також батьки маленьких пасажирів беззастережно довіряють продукції RECARO. Безпечні конструкції, легкі та міцні матеріали, ортопедична форма автокрісел RECARO дозволяють назвати їх кращими в світі.

Britax Römer — один із провідних виробників дитячих автокрісел, має статус Kid’s Superbrand. Понад 40 років компанія випускає дитячі автокрісла високої якості та вишуканого дизайну. В арсеналі компанії більше 30 патентів, у тому числі кріплення ISOFIX і автолюлька для новонароджених. За даними статистики, виробами альянсу Britax Römer користується кожна друга європейська сім’я, в якій є маленькі діти.

Коляски бренду BRITAX — це еталон надійності, комфорту і зручності не лише для малюка, але і для батьків.

Німецька фірма HAUCK — один із провідних лідерів європейського ринку в сфері дитячих колясок, автокрісел і аксесуарів. Hauck вже понад 90 років супроводжує цілі покоління дітей, від народження і до дитсадка, розділяючи радість батьків і спостерігаючи, як малюк росте і змінюється. Багаторічний досвід і відома німецька якість продукції зробили компанію популярною в усьому світі. Компанія Hauck робить все можливе, забезпечуючи безпеку вашим дітям, обираючи для виробництва тільки нетоксичні, гіпоалергенні, високоякісні матеріали і тканини.

I’Coo — це сучасний високотехнологічний підрозділ німецької компанії Hauck Group, що займається випуском дитячих колясок класу люкс. Популярність бренду досягається за рахунок використання сучасних технологій, розробки нових технічних і конструктивних рішень, створення оригінальних дизайнерських моделей.

Сімейна німецька компанія Franz Schneider GmbH & Co. виробляє іграшки під торговою маркою Rolly Toys для дітей, яким подобаються активні ігри на вулиці. Асортимент нараховує безліч моделей педальних машинок, тракторів, екскаваторів та іншої «техніки», з якою із задоволенням грають і дитина, і батьки. Постійний процес контролю якості виробництва гарантує, що продукція компанії відповідає найвищим стандартам якості. Матеріали, що використовуються, не містять шкідливих речовин і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Rolly Toys: безпечні веселощі, які тривають роками.
Детальніше

стати учасником виставки

Залишилися питання?

Наталія Фідоренко

Керівник виставки