Baby EXPO
26.03.2019 --- 29.03.2019
Міжнародний форум товарів для дітей

Тренди в галузі виробництва іграшок: у що хочуть грати сучасні діти

25.12.2017
Тренди в галузі виробництва іграшок: у що хочуть грати сучасні діти
31 січня 2018 року в Нюрнберзі відкриється всесвітня виставка іграшок і товарів для дітей Spielwarenmesse. Іграшки іграшками, але особам молодше 16 років вхід на неї заборонений: квитки продають тільки професіоналам галузі, які спочатку повинні представити докази своєї включеності в індустрію.

Експозиція цієї найбільшої в світі спеціалізованої виставки іграшок настільки масштабна, що одних тільки найменувань товарів там буває представлено близько мільйона.

Організатори, однак, очікують, що в майбутньому році головними центрами тяжіння професійної публіки стане сектор технічних іграшок і товари для новонароджених і немовлят. Остання вікова категорія цікавить багатьох рітейлерів: в 2018 році в Нюрнберзі буде більше 400 компаній цієї спрямованості. Сегмент явно набув значення, а опитування, проведені після виставки 2017 року, показали, що релевантність асортименту Spielwarenmesse і рейтинг продуктів в цій групі тільки ростуть.

У свою чергу Tech2Play приваблює не менший інтерес, і це зрозуміло - роботи, радіокеровані пристрої, технології доповненої реальності і електронні засоби навчання все краще продаються на всіх провідних ринках. Крім того, в 2018 році на Spielwarenmesse дебютує розділ, присвячений новітній тенденції злиття навчальних книг і розвиваючих іграшок в один принципово новий товар.

 Тренди в світі іграшок


До речі, про тренди. Професійні "іграшковці" впевнені, що тільки в Нюрнберзі вони отримують точне розуміння, які саме іграшки в найближчому сезоні підкорять дитячі серця, а значить, розкриють гаманці батьків. Не дарма ж напередодні чергової «Нюрнберзькій виставки іграшок» члени так званого «Комітету трендів», в який входять маркетологи, тренд-експерти та журналісти, подорожують по всьому світу, відвідують галузеві ярмарки та магазини, вивчають спеціалізовані журнали і серфлять інтернет, відстежуючи все нове і свіже, що може вплинути на профільний ринок.

Яким же, на думку цих «мисливців за трендами», буде світ іграшок в 2018 році? По-перше, виникне попит на збільшувальне скло, біноклі, набори юного городника і все таке інше, що підпадає під тренд «Вивчай природу». Оскільки комп'ютери і смартфони стали головними розвагами для дітей, з живою природою вони стикаються все менше. Тим, мабуть, легше буде їх зацікавити.

Крім того, дедалі важливішим стає виховання «Командного духу» - тобто навичок співпраці, гнучкості та соціальної взаємодії. Їх допоможуть розвинути ігри, в яких перемога можлива тільки при спільних зусиллях групи гравців, якщо ті враховують думки один одного і вміють йти на компроміс.

Але грати потрібно і просто заради забави. Тенденція «Просто для задоволення» акцентує веселощі як самоціль - щоб правила ігор були простими і легко змінюваними. Щоб можна було грати і в групі і одному, бути спонтанним і демонструвати при цьому власну спритність та вправність.

Під час Spielwarenmesse всі перераховані вище ігри та іграшки будуть показані в так званій «Галереї трендів», де покупці зможуть оцінити їх самі, наочно. А потім обговорити побачене на «Форумі іграшок», який триватиме всі п'ять виставкових днів, кожен з яких буде присвячений окремій темі.

Слідкуйте за нами:

стати учасником виставки