Baby EXPO
26.03.2019 --- 29.03.2019
International trade fair of children's goods

Обновлен Технический регламент безопасности игрушек

06.06.2018
Обновлен Технический регламент безопасности игрушек
Уряд оновив Технічний регламент безпеки іграшок. Нова редакція техрегламенту розроблена на основі Директиви 2009/48 / ЄС від 18 червня 2009 року.

Дія техрегламенту поширюється на продукцію, яка розроблена або призначена для використання в грі дітьми у віці до 14 років.

Технічний регламент визначає: обов'язки виробників, імпортерів, розповсюджувачів іграшок; істотні вимоги з безпеки іграшок; питання, пов'язані зі складанням декларації про відповідність та нанесенням маркування; положення про здійснення державного ринкового нагляду; перелік виробів, які не зважають за іграшку відповідно до Технічного регламенту та інше.

Виробник дитячих іграшок повинен буде обов'язково вказувати свою контактну адресу на самому виробі або його упаковці. Якщо іграшка привезена з-за кордону, то на її упаковці повинна розміщуватися адреса імпортера.

Виробник також повинен скласти декларацію відповідності іграшки вимогам безпеки. При цьому іграшки повинні містити знак відповідності технічним регламентам і застереження з приводу віку, з якого їх безпечно використовувати.

Крім того, на кожну іграшку повинна складатися технічна документація, в якій вказуються всі заходи, прийняті виробником, для забезпечення безпеки виробу.

Перед введенням іграшки в обіг, виробники повинні будуть проводити аналіз хімічних, фізичних, механічних, електричних небезпек, загоряння, гігієнічних і радіоактивних небезпек, які може становити іграшка, а також оцінювати потенційний вплив таких небезпек на дітей.

Технічний регламент безпеки іграшок затверджений постановою Кабміну від 28 лютого 2018 року № 151, яка набуде чинності через 6 місяців з дня опублікування.

Відповідно, втратить чинність Технічний регламент безпеки іграшок, затверджений постановою Кабміну від 11 липня 2013 року № 515.

Подання на ринку іграшок, які відповідають вимогам техрегламенту, затвердженого постановою № 515 і введені в обіг до дня вступу в силу нового техрегламенту, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності вимогам нового техрегламенту.

Джерело: http://jurliga.ligazakon.ua

Follow us:

JOIN FAIR