Виставка товарів для немовлят та мам
---
Повернутись назад

Дитячий магазин нової ери. Чи є місце традиційному рітейлу у майбутньому?

22.02.2022

Час проведення: 15:00 ----- 15:30

Дитячий магазин нової ери. Чи є місце традиційному рітейлу у майбутньому?

ПРО ЩО ПОГОВОРИМО:

-

СПІКЕР:

Микола Чумак - засновник і CEO компанії IDNT, більше 20 років розвиває експертизу в рітейлі та банкінгу.

Вивчав функціональний дизайн банків і роздробу в Лондоні, Сінгапурі, Гонконгу, Токіо, Мадриді.

Спікер і модератор міжнародних роздрібних і банківських конференцій, в тому числі в Римі, Будапешті, Празі, Барселоні, автор безлічі публікацій.

IDNT designing retail experience - єдина компанія в Україні, що вже більше 11 років спеціалізується на розробці концепцій і форматів точок продажів для роздрібних мереж і банків за європейською методологією, починаючи від рітейл-аудиту, створення концепції роздрібного об'єкта, дизайну, зонування, планограм до розробки специфікацій і виконання авторського нагляду.

Компанія IDNT працює на ринках України, Казахстану, Азербайджану, Росії, США. Серед експертних партнерів IDNT компанії з Великобританії, Іспанії та інших країн Європи - SCG London, Retail Vision, John Ryan International та ін.

Серед клієнтів IDNT провідні рітейлеи України та країн СНД: Samsung, Rozetka.ua, Нова Пошта, Sulpak (Казахстан), Comfy, EVA-beauty, Всі.Свої, Metro Cash & Carry, Фокстрот, Таврія-В, MOYO, Укрпошта, Укртелеком, Антошка , Наша Ряба (М'ясомаркет), Море Пива, Копеечка, Люксоптика, Алло, Watsons, Amway, логіка (Казахстан) і тд.

А також банки: Kredobank, Ощадбанк, УкрСиббанк, Qazkombank (Казахстан), Райффайзен Банк Аваль, Credit Agricole, Альфа-Банк, ПУМБ, Ренесанс, UFD Bank

http://idnt.com.ua/

https://www.facebook.com/idntcompany/


Вхід вільний для відвідувачів BABY EXPO


стати учасником виставки