Виставка товарів для немовлят та мам
10.03.2020 --- 13.03.2020
Повернутись назад

Конкурс "Краща іграшка 2020"

25.02.2020

Час проведення: 12:00 ----- 16:00

Конкурс

Конкурс відбудеться 25 лютого 2020

Нагородження переможців – 10 березня 2020 року під час Baby Expo

Конкурс не має аналогів в Україні, участь у ньому надасть нові можливості для розвитку  вашої діяльності та конкурентні  переваги  для реалізації  продукції.

У  конкурсі мають можливість брати участь тільки вітчизняні виробники,  бо метою започаткування цього заходу  є сприяння українським виробникам у просуванні гідної дитячої ігрової продукції,  покращенні її якості та збереженні національних традицій.

ЗНАК3.fw.pngВажлива інформація

·         Участь у Конкурсі можуть взяти тільки вітчизняні виробники ігр та іграшок (тобто у документах іграшок, які ви подаватимете на конкурс, має бути написано «Країна-виробник Україна»)

·         Для участі у конкурсі необхідно надати заповнену заявку з печаткою та підписом, сертифікат відповідності, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та паспорт (заповнюється у довільній формі) на кожний зразок продукції.

Завантажити заявку 
Завантажити паспорт 

ЗНАК2.fw.png·         Вартість участі: 720.00 грн. за 1 зразок (враховуючи ПДВ) При наданні більше 3 зразків,  вартість за 1 зразок складає 690,00 грн. (враховуючи ПДВ)

Для учасників виставки “BABY EXPO’ 2020” вартість становить 570.00 грн,  за 1 зразок (враховуючи ПДВ). При наданні більше 3 зразків, вартість за 1 зразок складає 540,00 грн. (враховуючи ПДВ).

·         Заявку на участь (оригінал з підписом та печаткою) та зразки продукції необхідно надати не пізніше 19 лютого 2020р. за адресою: 

м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл» (парк ім.Пушкіна).

Нагадуємо, що Конкурс проводиться закрито, за участі лише запрошеного журі та розпорядника Конкурсу.

ЗНАК.fw.pngПереваги участі у конкурсі:

·         Церемонія нагородження переможців конкурсу проходить на головній дитячій виставці країни BABY EXPO, що дозволяє привернути до себе увагу широкого загалу. Виставку щорічно відвідує більше 6000 спеціалістів.

·         Найкращі зразки будуть виставлені у спеціальних вітринах на виставці. Поряд з вітриною учасники мають можливість розмістити свою промо-продукцію (візитівки, рекламні листівки і т.д.)

·         Учасники конкурсу мають право наносити  знак  «Краща іграшка 2020» на свою продукцію, що надасть споживачу додаткові аргументи на користь Вашого товару.

Результати конкурсу висвітлюються:

-        у партнерських ЗМІ

-        на сайті виставки

-        на сторінці виставки у Facebook та Instagram

-        у електронних дайджестах (більше 20 000 адрес)

·         Крім того, як учасники Конкурсу Ви матимете унікальну можливість надіслати до трьох різних текстів новинно-інформаційного та рекламного характеру (новинки продукції, акції, новини компанії тощо), які також будуть розміщені на сторінках офіційного сайту виставки, на сторінках виставки у соціальних мережах.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у менеджера проекту Анни Силенко

Тел: (+38 044) 456-38-04

Моб: +38 (093) 534 68 64

або електронною поштою anna@acco.kiev.ua

Детальні умови участі
Завантажити заявку
Завантажити паспорт


стати учасником виставки