Виставка товарів для немовлят та мам
10.03.2020 --- 13.03.2020
Повернутись назад

Нагородження переможців Конкурсу "Краща іграшка 2020"

Нагородження переможців Конкурсу "Краща іграшка 2020"

10.03.2020

Час проведення: 00:00 ----- 00:00

Нагородження переможців Конкурсу

Нагородження переможців – 10 березня 2020 року на виставці Baby Expo

Конкурс відбудеться 25 лютого 2020 р

Конкурс не має аналогів в Україні, участь у ньому надасть нові можливості для розвитку  вашої діяльності та конкурентні  переваги  для реалізації  продукції.

У  конкурсі мають можливість брати участь тільки вітчизняні виробники,  бо метою започаткування цього заходу  є сприяння українським виробникам у просуванні гідної дитячої ігрової продукції,  покращенні її якості та збереженні національних традицій.

Важлива інформація

·         Участь у Конкурсі можуть взяти тільки вітчизняні виробники ігр та іграшок (тобто у документах іграшок, які ви подаватимете на конкурс, має бути написано «Країна-виробник Україна»)

·         Для участі у конкурсі необхідно надати заповнену заявку з печаткою та підписом, сертифікат відповідності, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та паспорт (заповнюється у довільній формі) на кожний зразок продукції.

·         Вартість участі: 720.00 грн. за 1 зразок (враховуючи ПДВ) При наданні більше 3 зразків,  вартість за 1 зразок складає 690,00 грн. (враховуючи ПДВ)

Для учасників виставки “BABY EXPO’ 2020” вартість становить 570.00 грн,  за 1 зразок (не враховуючи ПДВ). При наданні більше 3 зразків, вартість за 1 зразок складає 540,00 грн. (враховуючи ПДВ).

·         Заявку на участь (оригінал з підписом та печаткою) та зразки продукції необхідно надати не пізніше 28 лютого 2019р. за адресою: 

м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл» (парк ім.Пушкіна).

Нагадуємо, що Конкурс проводиться закрито, за участі лише запрошеного журі та розпорядника Конкурсу.

Переваги участі у конкурсі:

·         Церемонія нагородження переможців конкурсу проходить на головній дитячій виставці країни BABY EXPO, що дозволяє привернути до себе увагу широкого загалу. Виставку щорічно відвідує більше 6000 спеціалістів.

·         Найкращі зразки будуть виставлені у спеціальних вітринах на виставці. Поряд з вітриною учасники мають можливість розмістити свою промо-продукцію (візитівки, рекламні листівки і т.д.)

·         Учасники конкурсу мають право наносити  знак  «Краща іграшка 2019» на свою продукцію, що надасть споживачу додаткові аргументи на користь Вашого товару.

·         Результати конкурсу висвітлюються:

-        у партнерських ЗМІ

-        на сайті виставки

-        на сторінці виставки у Facebook

-        у щотижневих електронних розсилках (більше 20 000 адрес)

·         Крім того, як учасники Конкурсу Ви матимете унікальну можливість надіслати до трьох різних текстів новинно-інформаційного та рекламного характеру (новинки продукції, акції, новини компанії тощо), які також будуть розміщені на сторінках офіційного сайту виставки, на сторінці виставки у Facebook, у щотижневих електронних розсилках (близько 20 000 адрес).

Додаткову інформацію Ви можете отримати у менеджера проекту Анни Силенко

Тел: (+38 044) 456-38-04

Моб: + 38-093- 534- 68- 64  (viber)          

або електронною поштою anna@acco.kiev.ua


стати учасником виставки