Baby EXPO
24.03.2020 --- 27.03.2020
Міжнародний форум товарів для дітей

Наймодніші закордонні тренди в дизайні інтер'єру дитячої кімнати

10.08.2018

Модні тренди стосуються не тільки кімнат, де панують дорослі: віталень, кухонь, спалень. Не менш важливо формувати і у дітей смак до оригінального дизайну інтер'єру. Тоді батькам не доведеться боятися підліткового віку, коли дитина може потребувати купити шпалери з черепами або матрац замість нормального ліжка. Чи знаєте ви, що багато цікавих дизайнерських тенденцій були спеціально адаптовані для оформлення дитячих інтер'єрів? Ці тренди, від геометричного стилю до освітлення в стилі модерн, допомагають створити захоплюючі та оригінальні дитячі спальні або ігрові кімнати.

ОСНОВНІ ТРЕНДИ В ДИЗАЙНІ ІНТЕР'ЄРУ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

1. ДИТЯЧІ МЕБЛІ

Шукайте предмети обстановки з чистими лініями і виконані з натуральних матеріалів. А ще діти люблять яскраві кольори. Наприклад, підійде такий столик з зеленими неоновими ніжками, як на фото нижче. Дуже позитивно, освіжить будь-яку кімнату!

trend-children-room_1.jpg

Стильне градієнтне забарвлення як і раніше в моді. Воно не тільки добре виглядає навіть в маленькій дитячій, але вчить дитину розрізняти відтінки.

trend-children-room_2.jpg

В наші дні панує сірий. Відмінний нейтральний відтінок для збуджуваних або гіперактивних дітей. Просто, зручно, елегантно і нічого зайвого, але через наявність кутів підходить для школярів, а не дітей.

trend-children-room_3.jpg

Дерево - прекрасний матеріал для дитячих меблів, якщо, звичайно, їх придбання не пробиває величезний пролом в сімейному бюджеті.

trend-children-room_4.jpg

2. ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ

Тепер поглянемо на деякі варіанти постільної білизни і килимків, за допомогою яких можна наповнити простір, де дитина проводить так багато часу, кольором і візерунками. Актуальні тенденції: діагональні лінії, стрілки і зображення тварин, горошок, прості комбінації кольорів. Наприклад, можна знайти ось такий білий комплект з 100% бавовни в чорну горошину. Не тільки стильно, але і комфортно!

trend-children-room_6.jpg

Дитячу кімнату цілком можна оформити в елегантному стилі ретро, ​​тоді обов'язково знадобиться килимок з візерунком і забарвленням, як на фото нижче.

trend-children-room_7.jpg

Зарубіжні дизайнери при оформленні квартир часто звертаються до стилю 80-х. Вам здається цей килимок "мотлохом", а насправді це - останній писк моди.

trend-children-room_8.jpg

3. ОСВІТЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ

Тепер потрібно вибрати світильники і забезпечити найкраще висвітлення для кімнати, де живе або вчиться дитина будь-якого віку. Найменшим сподобається ось таке бра у вигляді хмарки.

trend-children-room_9.jpg

Старшим - проста настільна лампа з ефектним жовтим абажуром, який збільшує працездатність школяра.

trend-children-room_10.jpg

А підліткам підійде світильник з незвичайною підставкою у вигляді коштовного каменя.

trend-children-room_11.jpg

До речі, настільні лампи в індустріальному стилі, як і раніше популярні.

trend-children-room_12.jpg

4. ДЕКОР ДЛЯ ДИТЯЧОЇ

Додайте в інтер'єр кімнати хоча б кілька акцентів або оригінальних деталей. Наприклад, навісний стелаж у вигляді кола або прозорі різнокольорові полиці для колекції іграшок.

trend-children-room_13.jpg

trend-children-room_14.jpg

На фото інтер'єру кімнати підлітка часто можна побачити настінні «написи», які виконані або з дроту, пофарбованого флуоресцентною фарбою, або з кольорових світлодіодних стрічок.

trend-children-room_15.jpg

І не забудьте про елегантні кошики для зберігання іграшок. Інакше ніякі закордонні тренди в дизайні інтер'єру дитячої кімнати не допоможуть зберегти порядок в стильному приміщенні.

trend-children-room_16.jpg

Слідкуйте за нами:

стати учасником виставки