---
Все буде Україна!
Медіа матеріали BABY EXPO

Шановні журналісти

Якщо ви бажаєте зняти сюжет або написати про виставку, ми будемо раді співпраці та готові надати вам всю необхідну для цього інформацію.

Акредитовані журналісти можуть відвідувати виставку в усі дні її роботи, отримують бейдж «ПРЕСА», інформаційні матеріали заходу, можливість доступу до прес-офісу виставки і користування послугою Інтернет. Акредитація надається за умови публікації, демонстрації телевізійного сюжету тощо з обов’язковим згадуванням назви виставки та її організаторів. Копія опублікованих матеріалів надається організатору.

Акредитація не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів.

Залишилися питання?

Прес-релізи
Фотографії
Відео
Медіа-партнери виставки
Переваги медіа-партнерства

Щороку в BABY EXPO бере участь понад 300 експонентів з різних країн, відвідує захід більше 10 тис. людей, серед яких є як підприємці, так і кінцеві споживачі.

Розміщення логотипів партнерів на рекламних макетах виставки, в поліграфічної продукції і на сайті є чудовим піаром. А поширення видання на виставці серед цільової аудиторії дає можливості як для пошуку рекламодавців, так і розширення читацької аудиторії.

До того ж, виставка - це прекрасний інформаційний матеріал! Тільки тут можна побачити таку кількість інноваційних продуктів, нових торгових марок і виробників, по які буде цікаво дізнатися вашим читачам.

Бути партнером BABY EXPO вигідно!

З питань співпраці звяжіться з нами.

стати учасником виставки

Залишилися питання?